Климишин Андрій

Психотерапевт зі стажем понад 10 років

Залиште свій відгук

З якою проблемою/запитом Ви звернулися?
Яких позитивних змін Вам вдалося досягти, працюючи зі мною?
Що Вам сподобалося?

  Що кажуть клієнти

  Я відкрито говорю і кайфую від роботи над собою

  Щойно я мала 9 зустріч з Андрієм. Я працювала з 3 психологами, але тільки з Андрієм мені комфортно, і я відчуваю, що він може мені допомогти. Хоча він доросла людина, а я ще підліток, мені легко з ним. Я відкрито говорю і кайфую від роботи над собою. Мені подобається, що він наводить приклади зі свого життя. Це полегшує сприйняття інформації. Моя проблема – невпевненість у собі. Але з кожною зустріччю я потроху знаюся на своїх почуттях. Як круто розуміти, що в деяких ситуаціях, ти вже приймаєш інше рішення і розумієш, що в тебе є прогрес. Я вважаю, що Andrew знайшов своє призначення. Це те, в чому він добрий. Тому я від щирого серця рекомендую вам попрацювати з цією людиною, якщо у вас є якісь проблеми з собою.

  Анастасія

  Я стала впевненішою у собі

  Я звернулася до Андрія Клімішина з темою низької самооцінки, самоповаги, цінності та опори на себе. Протягом нашої роботи з психологом, я стала впевненішою у собі, усвідомила завдяки Андрію свої опори та ресурси. У мене побільшало прийняття себе. І якщо пробувати, то все вийде. Мені подобається, що Андрій – добрий, стійкий, приймаючий та позитивний психотерапевт. Рекомендую як досвідченого фахівця!

  Надя

  Стала менш нервувати з дрібниць

  Консультуюся у Андрія у зараз. Прийшла за допомогою - в мене не виходило будувати плани на майбутнє, була невпевненість, страх помилки у прийнятті рішень. І вже бачу позитивні зміни у житті - раптом помічаю, що з однієї ситуації вийшла легко, і в іншій - зробила так, що собою задоволена..!Та стала менш нервувати з дрібниць. Основне, що хочу відмітити - мені на консультаціях комфортно та спокійно. Значить, я можу все, що мене турбує, запитати, зупинитися, якщо треба, та подумати, а що зі мною відбувається. З’ясувала для себе - є в житті періоди перезавантаження, коли відчуваєш, що не встигаєш за розвитком цивілізації, чи, може, змінюються цінності.. мої, або мого оточення..?І отак, крок за кроком, Андрій допомогає мені робити висновки - як штрих життєвого досвіду, а це, як маленьке відкриття!Причому відкриття самостійні, але за допомогою досвідченого психолога. Розумію, що за допомогою, відчуваю, що висновки мої!Рекомендую Андрія, як помічника у вирішенні життєвих питань на всі 100%.

  Лідія

  Контакти

  Телефонуйте:

  +38 050 401 79 47

  +38 073 053 78 89

  м. “Пушкінська”, Лермонтовська, 26. Харків

  Контакти

  м. “Пушкінська”, Лермонтовська, 26. Харків

  Зателефонуйте: 

  +38 050 401 79 47

  +38 073 053 78 89

  Або напишіть на зручний для Вас мессенджер:

  2024 © Всі права захищені