Андрій Климишин


Досвідчений та турботливий

 

Працюю очно, на виїзд та он-лайн трьома мовами: українською, англійською та російською, за потреби.

 

З дітьми та сім’ями працюю з 1984 року і по сьогодні. 20 років безпосередньо шкільного стажу  та вже майже 40 – педагогічного стажу на різних рівнях освітянської ниви та з усіма віковими категоріями: від дошкільнят до післядипломної освіти.

Учитель-методист; тренер з методики навчання та управління освітніми закладами. Директор програм розвивального відпочинку «Magic Camp».

Life-coach з 2000 року.

В гештальт-терапії з 2008 року.

Супервізор з 2019.

 

У роботі користуюсь методами гештальт-терапії, Brain-Spotting, когнітивно-поведінкової терапії, системних розстановок; використовую елементи інших підходів та методів, у залежності від потреб та особливостей клієнтів (арт-терапіїя, казкотерапія, фототерапія, тілесно-рухова терапія, звукотерапія, природа, тощо).

Можу надавати будь-яку психологічну, тренінгову та коучингову допомогу, але особливо душа лежить до вирішення складних сімейних, парних, дитячо-батьківських ситуацій, психосоматичних проявів (панічні атаки включно), подолання тривожності та страхів, виходу зі стану вини, образи, вразливості, співзалежності, травми.

Допомагаю швидко та ефективно, але з урахуванням індивідуальних особливостей: кожному потрібен свій підхід та час на вирішення проблеми, та з урахуванням бажаної глибини занурювання.

Кожному (за бажанням та необхідністю) даю техніки та треную навички подолання стресу, розслаблення, набуття впевненості, стійкості, бачення головного та підвищую рівень емоційного інтелекту.

З кожним клієнтом працюю не навмання, а за заздалегідь обговореним і узгодженим контрактом, хоча, бувають і такі, у котрих проблема вирішується вже після першої зустрічі, бо йдемо по випробуваному алгоритму за бажанням та метою клієнта і вже на першій зустрічі можна сформувати «дорожню карту» вирішення проблеми, а клієнт має сили рухатись далі самостійно.

 

Як працюю

Перша коротка безоплатна зустріч-знайомство.

15-30 хвилин для знайомства та окреслення проблеми та запиту, усвідомлення можливості працювати разом, обговорення наступних кроків: чи потрібна консультація, чи коучинг, чи тренінги, чи терапія.

 

Консультації

Одноразові або багаторазові зустрічі з метою надання не терапевтичної, а консультативної допомоги. Робота на когнітивному рівні (тобто, головою, з мисленням, думками). Корисна, коли клієнт з тих чи інших причин не бажає глибоко занурюватись у переживання, проживання своїх почуттів та усвідомлення справжніх, глибинних бажань і потреб. Не потребує або ще не готовий до терапії.

 

Коучинг

Довготривала (10 або більше зустрічей), зорієнтована на конкретну мету та детально й покроково спланована індивідуальна робота з клієнтом по його запиту. Робота з  установками, звичками, цінностями, стилем мислення.

 

Тренінги

Групова робота за заданою тематикою та цілями. Менш індивідуально спрямована, ніж коучинг, але має більше соціальної взаємодії, допомагає долати комунікативні фобії.

До свого роду тренінгів можна віднести й Технологію Відкритого Простору, бо учасники вчаться/практикують працювати в команді, активно слухати, брати на себе відповідальність за свої дії та те, що відбувається навколо.

 

Пошук Бачення

Поєднує в собі елементи групової та індивідуальної терапії, коучингу та тренінгу. Там є і глибока індивідуальна робота зі своїм запитом, і чітка схема, покроковість та план дій на обмежений (від 1 до 14 днів) час, і групові форми взаємодії, і терапевтичний ефект.

Детальніше..

 

Терапія

Індивідуальна

Як проходить, дивіться тут.

Групова

Корисна для соціалізованої роботи зі своїми проблемами/складностями/перериваннями/фобіями. Корисна різноманітністю відгуків, практикою контактування, тренуванням комунікативних навичок, розвитком емоційного інтелекту. Якщо такі задачі будуть ставитись. Може бути обмежена метою та напрямками роботи групи.

 

Щоби більше про мене дізнатись:

Почитайте моє резюме. Подивіться мої сертифікати.

Почитайте відгуки про мою роботу або напишіть свій.

Хочете щось з’ясувати? Питайте!