Психотерапевт Андрій Климишин


 

Досвідчений та турботливий

психотерапевт,

сімейний консультант,

life-coach,

супервізор

 

З дітьми та сім’ями працюю з 1984 року. Life-coach з 2000 року. В гештальт-терапії з 2008 року. Супервізор з 2019.

 

Працюю очно, на виїзд та он-лайн трьома мовами: українською, англійською та російською, за потреби.

 

У роботі користуюсь методами гештальт-терапії, Brain-Spotting, когнітивно-поведінкової терапії, системних розстановок; використовую елементи інших підходів та методів, у залежності від потреб та особливостей клієнтів (арт-терапіїя, казкотерапія, фототерапія, тілесно-рухова терапія, звукотерапія, природа, тощо).

 

Можу надавати будь-яку психологічну, тренінгову та коучингову допомогу, але особливо душа лежить до вирішення складних сімейних, парних, дитячо-батьківських ситуацій, психосоматичних проявів (панічні атаки включно), подолання тривожності та страхів, виходу зі стану вини, образи, вразливості, співзалежності, травми.

 

Допомагаю швидко та ефективно, але з урахуванням індивідуальних особливостей: кожному потрібен свій підхід та час на вирішення проблеми, та з урахуванням бажаної глибини занурювання.

 

Кожному (за бажанням та необхідністю) даю техніки та треную навички подолання стресу, розслаблення, набуття впевненості, стійкості, бачення головного та підвищую рівень емоційного інтелекту.

 

З кожним клієнтом працюю не навмання, а за заздалегідь обговореним і узгодженим контрактом, хоча, бувають і такі, у котрих проблема вирішується вже після першої зустрічі, бо йдемо по випробуваному алгоритму за бажанням та метою клієнта і вже на першій зустрічі можна сформувати «дорожню карту» вирішення проблеми, а клієнт має сили рухатись далі самостійно.

 

Почитайте моє резюме. Подивіться мої сертифікати.

Почитайте відгуки про мою роботу або напишіть свій.

Хочете щось з’ясувати? Питайте!