Хто такий аніматор?


Поняття «анімація» має латинське походження (anima-вітер, повітря, душа; animatus – одухотворення) і означає наснагу, одухотворення, стимулювання життєвих сил, залучення до активності.

 

Аніматор (він же – одухотворювач або, найчастіше, розважач) – це фахівець, який працює у сфері реклами та розваг. Розважачі беруть участь у різноманітних святах: корпоративних вечорах, ювілеях фірм, дитячих заходах тощо. Дуже затребувані аніматори й у промо-акціях: лотереях, презентаціях, рекламних акціях, а також у туристичному бізнесі, на вітчизняних та зарубіжних турбазах та курортах. Тут обов’язки розважача особливо різноманітні: від різних шоу, вечорів і дискотек до організації спортивних занять (аеробіка, плавання, футбол тощо).

 

Аніматор – людина-свято, душа суспільства. Це той, хто запалює, розважає свого роду, «реанімує» публіку, що відпочиває, підтримує її настрій на найвищому рівні. Може перетворюватися на певний образ. Основними образами аніматорів бувають клоуни, персонажі відомих мультиплікаційних та мистецьких фільмів, розбійники, пірати тощо.

 

Аніматор — той самий артист, і вся його діяльність потребує постійної самовіддачі. Аніматор повинен володіти певними навичками роботи та вміннями, як, наприклад, знання іноземних мов, заняття спортом або танцями, досвід роботи з дітьми. Найчастіше, аніматор входить до складу команди, що розважає (англ. animation team).

 

Один із напрямів діяльності команди – анімація для дітей.

У багатьох готелях існують спеціальні дитячі клуби «miniclub», в яких аніматори організують цікавий, повноцінний відпочинок дітям, проводячи рухливі та розвиваючі ігри з дітьми, організовуючи конкурси, розучуючи дитячі танці, займаючись малюванням та ін.

Мета аніматорів міні-клубу — якомога цікавіше зайняти дітей, щоб дати можливість батькам відпочивати спокійно, не піклуючись про них, їхнє місцезнаходження та безпеку.

Спортивні аніматори протягом усього дня знаходяться у безпосередньому контакті з гостями, пропонують гостям різні спортивні заходи (заняття аеробікою та гімнастикою, водне поло, водну аеробіку, уроки танців, волейбол та ін.)

Вечірні вистави є головною частиною розважальної програми готелю. Вони дуже різноманітні за змістом, постановкою, костюмами та цікаві для всіх відпочиваючих.

Крім шоу, у вечірню розважальну програму входять також різноманітні конкурси, вікторини, лотереї «Бінго», конкурси на кращу пару, «Міс/Містер готелю» та ін.

 

Приблизний графік роботи аніматора:

8.00 – 9.00 – сніданок

9.30 – 10.00 – анімаційні збори

10.00 – 10.30 – радіо анонс програми, спілкування з гостями

10.30 – 11.00 – ранкова гімнастика

11.00 – 11.30 – пляжний волейбол

11.30 – 12.00 – водна гімнастика

12.00 – 12.30 – групові танці

12.30 – 13.00 – коктейль гра

13.00 – 14.00 – перерва на обід

14.00 – 15.00 – репетиція вечірнього шоу

15.30 – 16.00 – ботча

16.30 – 17.00 – стрілянина з лука

17.30 – 18.00 – аеробіка

18.30 – 19.00 – дартс

19.00 – 21.30 – перерва, вечеря

21.30 – 22.00 – дитяча дискотека

22.00 – 23.00 – вечірня шоу програма

23.00 – 01.00 – дискотека

Така робота приваблює безкоштовним перебуванням (проживанням та харчуванням) у курортних зонах, у найкращих готелях, наявністю моря та сонця чи інших природних переваг. Контракти з персоналом готелів різних держав, а також спілкування з іноземними туристами підвищить рівень вашої англійської, а знайомство з «туристичною кухнею» дозволить не тільки орієнтуватися в туристичному бізнесі, а й допоможе просуватися професійними сходами.

Вища освіта для такої роботи не потрібна. Розважачем може стати будь-яка людина, яка досягла повнолітнього віку, але не старша 30-ти, комунікабельна, що має спортивну форму і вміє рухатися під музику. В аніматори охоче візьмуть кандидатів, які мають досвід роботи у готельному бізнесі або спеціальну підготовку. Також важливо опанувати базовий рівень розмовної англійської.

Саме таке навчання, практику, а потім і роботу ми пропонуємо на нашому курсі «Душа відпочинку, ігри та свята». Чим найкращі результати Ви покажете, тим у найкращих місцях – на Ваш вибір – Ви зможете попрацювати!

 

Записуйтесь на курс зараз!

 

Телефонуйте:

050 401 79 47

093 761 71 01