Історія центру УМНІЦ


Тренінговий центр УМНІЦ проводить тренінгові програми з 2000 року.

За роки своєї роботи фахівці УМНІЦ провели сотні соціальних і бізнес- тренінгів для громадських організацій, молоді, вчителів, органів місцевого самоврядування в різних регіонах України.

Основний напрямок тренингової діяльності УМНІЦ – активізація суспільної діяльності, розвиток лідерського потенціалу, підвищення рівня знань і навичок лідерів громадських організацій у сфері мотивації волонтерів, побудові команди, пошуку фінансування й т.п.

Серед проектів УМНІЦ організація розвиваючих тренінгових таборів у Криму, Карпатах і за кордоном. В 2007 році ТЦ УМНІЦ брав участь в організації міжнародного табору в Туреччині. УМНІЦ активно співпрацює  з міжнародними фондами і  такими організаціями, як IREX, American Councils, “Люди в лиху”, Фонд “Європа ХХІ” і ін.

В 2006 році ТЦ УМНІЦ виступив з ініціативою консолідації громадських організацій України й тренерських центрів з метою обміну досвідом, підвищення ефективності діяльності організацій.

У червні- серпні 2006 року була проведена серія таборів “Альфа Центавра” для тренерів і керівників громадських організацій. Ключовими темами таборів стали написання і  управління проектами, побудова і  мотивація команди громадської організації.

У вересні 2006 року ТЦ УМНІЦ реалізував проект “Майстерня молодих тренерів України”, який зібрав порядку 100 учасників – тренерів і лідерів громадських організацій – з 20 міст України. У рамках Майстерні було проведено “Відкритий простір”, “Школа Тренерів” і серія майстер- класів від тренерів різних регіонів України.

У квітні 2007 проведений Форум тренерів України і  заснована мережа тренерів розвитку “Мережа РОСТУ – регіональних осередків соціальних тренерів України”.

У вересні 2007 проведення Майстерні тренерів розвитку стає традиційним – щороку у вересні, у Криму.У квітні 2008 теж уже традиційний Форум тренерів ми проводимо в Криму.

Для посилення партнерських контактів між тренерськими центрами й тренерами ми пропонуємо брати участь у наших форумах і майстерень, презентувати свої тренінги й обмінюватися інформацією, а також брати участь в обміні тренерів різних міст України.