Клубна карта та абонемент


Для зацікавлених у нашому проекті учасників ми запроваджуємо “Клубний абонемент”.

Сплативши вартість участі у всіх балах відразу, Ви отримуєте знижку у розмірі 50% вартості квитка на кожен з балів. У випадку, якщо Ви не можете відвідати якийсь бал, Вашим абонементом може скористатися інший учасник, повідомивши нас про це заздалегідь або Ви самі повідомляєте нам про неможливість Вашої участі у черговому балі і ми продовжуємо дію Вашого абонементу на одну участь. Обов’язкова попередня реєстрація на кожний бал залишається чинною!

“Клубний абонемент” цікавий великим любителям балів. Ви купуєте право ходити на всі бали на рік і, на подяку за прихильність, вони для Вас коштують у половину дешевше! На сьогоднішній момент ми проводимо 9 балів на рік по 250 гривень кожен, – за “Клубним абонементом” кожен бал коштуватиме Вам 125 гривень, але заплатити треба за все відразу, тобто 1125 гривень.

Додатковий бонус – Ви страхуєтеся на рік (а то й більше!) від підвищення цін! А вони, на жаль, ростуть і ростуть!

 

А ще можна придбати “Клубну карту”!

Це дешевше, але менш вигідно, якщо ви плануєте ходити на всі бали.
“Клубна карта” – це свого роду членство в клубі любителів балів УМНИЦ. Вона дає право на знижку в оплаті балу 30%, але не страхує від підвищення цін.

На сьогоднішній день, за ціною 250 гривень, за “Клубною карткою” ви платите 175 гривень за бал (а якщо приходите у парі, то отримуєте додаткову знижку 25 гривень!).

“Клубна карта” коштує 100 гривень (оформляється та оплачується один раз, при вступі до клубу).

Річний членський внесок – 350 гривень.